Informacje - aktualnie w budowie Aktualności
Piknik

Drodzy Rodzice!

Wielkimi krokami zbliża się rekrutacja do klas pierwszych. Serdecznie zapraszamy od 12 marca do 6 kwietnia 2018 roku do sekretariatu szkoły.

Lista uczniów przyjętych do klasy IV sportowej
Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019

Karkoszka Maksymilian

Sekretariat dla interesantów czynny w godzinach od 7.30 do 9.30
i od 11.30 do 13.30

Świetlica szkolna czynna od 6.45 do 16.00 i mieści się obok stołówki (piwnica)

Informuję, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na koło szachowe, które działa w naszej szkole od początku lutego. Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 15.30. W marcu uczniowie zostaną podzieleni ze względu na stopień zaawansowania. Zajęcia prowadzi p. Przemysław Gustowski. Zdecydowanym uczniom lub rodzicom udzielę wyczerpujących informacji w szkole – p. Sławomir Kramarz.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, do klas I publicznych szkół podstawowych a także klas wyższych niż klasa I oddziału sportowego w publicznej szkole podstawowej ogólnodostępnej oraz oddziału dwujęzycznego w publicznej szkole podstawowej, prowadzonych przez Miasto i Gminę Krotoszyn na rok szkolny 2018/2019
Załącznik Nr 2 do Zarządzenie Nr 1574/2018 Burmistrza Krotoszyna z dnia 25 stycznia 2018 roku.

ZARZĄDZENIE NR 1574/2018 BURMISTRZA KROTOSZYNA z dnia 25 stycznia 2018 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych a także klas wyższych niż klasa I oddziału sportowego w publicznej szkole podstawowej ogólnodostępnej oraz oddziału dwujęzycznego w publicznej szkole podstawowej, prowadzonych przez Miasto i Gminę Krotoszyn na rok szkolny 2018/2019.>>>

Pliki do pobrania:
Zgłoszenia dziecka do rejonowej szkoły podstawowej>>>
Zgłoszenie dziecka do szkoły - dziecko spoza obwodu naszej szkoły>>>

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla uczniów klas 4 - 7 odbywają się:

1. Klasa 4 B - wtorki 6 godzina lekcyjna od 12.50

2. Klasa 4 C - wtorki 7 godzina lekcyjna  od 13.45

3. Klasa 4 D - poniedziałki 2 godzina lekcyjna od 8.55

4. Klasa 5 C - wtorki 7 godzina lekcyjna od 13.45

5. Klasa 7 A - poniedziałki 8 godzina lekcyjna od 14.35
    Jeśli nie możesz uczestniczyć  w danym dniu przyjdź na zajęcia z inną klasą lub umów się
    z nauczycielem - sala 21. Zajęcia prowadzi Pani Agata Minta.

Trwają zapisy na II Ogólnopolską Konferencję dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Poznań 15 - 16 marca 2018 r.

Szczegóły>>>

kwestionariusz

Spotkanie informacyjne dotyczące zajęć z Wychowania do życia w rodzinie w I semestrze roku szkolnego 2017-2018
Zgodnie z Rozporządzeniem MEN 19.09.2017r., przed przystąpieniem do realizacji zajęć z Wychowania do życia w rodzinie, odbyło się spotkanie informacyjne dla rodziców z Beatą Jerzyk- nauczycielem prowadzącym zajęcia.
Zajęcia z Wychowania do życia w rodzinie w pierwszym semestrze odbywać będą się w klasach : IV b, c, d, V a, b, d, VII c. W spotkaniu uczestniczyli też wychowawcy wymienionych klas.
Rodzice zostali poinformowani o celach i treściach realizowanego programu nauczania, przewidzianych tematach spotkań w poszczególnych klasach, podręcznikach szkolnych oraz środkach dydaktycznych, które będą wykorzystywane podczas zajęć.
Nauczyciel prowadzący dokonał także krótkiej autoprezentacji.

Beata Jerzyk- nauczyciel Wdż

Wyprawka pierwszoklasisty

• Zeszyty: w kratkę, cienkie linie (czerwono - niebieskie), gładki

• Piórnik z wyposażeniem: długopis lub pióro (od drugiego półrocza), 2 ołówki, gumka, linijka, nożyczki, temperówka (najlepiej zamykana), klej w sztyfcie, kolorowe długopisy lub cienkopisy (obowiązkowo kolory: zielony, czerwony)

• 2 teczki z gumką (koniecznie podpisane)

• Bloki rysunkowe: 1 biały, 1 kolorowy i techniczny 1biały, 1 kolorowy (podpisane)

• Plastelina (podpisane)

• Papier wycinankowy (kolorowy papier)

• Farby plakatowe (podpisane), pędzelki o różnej grubości, kubeczek do wody

• Kredki np.„Bambino" oraz ołówkowe

• Obuwie zmienne - trampki (najlepiej wsuwane lub zapinane na rzepy)

• Strój do zajęć z wychowania fizycznego (zalecamy biała koszulka i ciemne spodenki)

Prosimy wszystko podpisać.

Zasady bezpiecznej zabawy śnieżkami:

Podczas zabawy śnieżkami uczniowie powinni przestrzegać poniższych zasad:

1) nie lepić zbitych, twardych kul śniegowych,

2) nie łączyć miękkiego śniegu z kawałkami lodu, kamykami i ziemią,

3) nie celować w twarz drugiej osoby,

4) nie wrzucać kolegom śniegu za kołnierz,

5) nie nacierać kolegom twarzy śniegiem,

6) nie strącać i nie używać do zabawy zwisających z dachów sopli lodu,

7) nie wpychać kolegów w głębokie zaspy,

8) nie wchodzić do źle zabezpieczonych konstrukcji ze śniegu, które w momencie odwilży grożą zawaleniem i przysypaniem,

9) nie rzucać śnieżkami w nadjeżdżające samochody.

Ostatnia aktualizacja tej witryny: 04-04-18